Me lule dhe një kornizë, Biden emocionon zv. presidenten Harris në zyrë për ditëlindje (VIDEO)

SHBA- Me lule në duar dhe një kornizë të veçantë, presidenti i SHBA Joe Biden surprizoj për ditën e saj të lindjes, zv.presidenten Kamala Harris në zyrë.

E prekur nga gjesti i ngrohtë i Biden, Kamala i fal atij një përqafim dhe e falënderon, duke marrë në duart e saj kornizën me fotografin në të cilën shfaqeshin krah për krah të dy.

“Kjo është e preferuara ime. Faleminderit president”, tha ajo teksa ai po largohej nga zyra e saj.

 

Fotografia e kornizës

Harris ka lindur më 20 tetor të 1964, 1964 në qytetin Oakland të Kalifornisë.

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në Pogradec/ 46-vjeçarja del nga spitali, sapo shkon në shtëpi ndërron jetë