VIDEO/ Me mbi 20 kg kanabis në 'Audi' drejt Tiranës për ta shitur, arrestohet 24-vjeçari

Një 24-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë në Lezhë, pasi u kap me 20 kilogramë e 600 kanabis. I riu Vlash Shahini banues në fshatin Merqi, Lezhë ishte nisur drejt Tiranës me qëllim shitjen e drogës.

Ai u ndalua nga Policia, ndërsa në automjetin e tij tip "Audi' u gjet sasia e kanabis.

Policia vijon hetimet për të zbuluar nëse ka persona të tjerë të përfshirë në këtë ngjarje kriminale.

 

J.SH./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

1,017 të infektuar dhe 2 viktima në 24 orët e fundit! 16 pacientë në gjendje të rëndë në spitale! 20,928 pacientë aktivë me COVID