Me pamje nga bukuritë magjepsëse të Leskovikut Rama uron një ditë të mbarë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e pamjeve nga bukuritë magjepsëse të natyrës dhe maleve të Leskovikut.

Me pamjet piktoreske të Leskovikut që gati gati mund t’i nuhasësh dhe me këngën “Good day” një ditë e mirë, kryeministri i ka uruar të gjithëve një ditë të mbarë.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento

Komente

  • Iris: 23/06/2021 01:01

    //Leskovik o gure i thate....//.Leskoviku po lulezon,nuk eshte me gure i thate.Bravo kolonjareve punetore !!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

78 vjetori i Batalionit të Bërzeshtës, Balla: Lufta Partizane ka qenë e pastër dhe është krenari për të gjithë Shqipërinë!