Me projektin e papërfunduar të ndriçimit artistik të Kalasë së Shkodrës, Rama uron një të diel të qetë

Me projektin e papërfunduar të ndriçimit artistik të Kalasë së Shkodrës, Rama uron një të diel të qetë

Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën e tij duke publikuar foto nga pamja e  Kalasë së Shkodrës gjatë natës dhe ndriçimit artistik, megjithëse ende i papërfunduar.

Kryeministri fotot i ka publikuar përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, duke uruar një të diel të qetë për të gjithë.

 

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • eli: 21/02/2021 16:52

  Te perfunduar apo te paperfunduar?

  Përgjigju
 • Meduza: 21/02/2021 11:36

  Sh bukur,je i Madh,Gjigandi Albanisë!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Policia e Kosovës: Ja çfarë u sekuestrua nga serbët

Vrasja e policit në veri, Policia e Kosovës: Ja çfarë u sekuestrua nga serbët