Meriton Mjekiqi del për dy orë nga shtëpia e Big Brother, përfundon në spitalin e Traumës

Meriton Mjekiqi del për dy orë nga shtëpia e Big Brother, përfundon në spitalin e Traumës

Meriton Mjekiqi

Në spektaklin e natës së kaluar banori i Big Brother Vip Meriton Mjekiqi është ndierë keq. Në një moment gjatë diskutimeve për ngjarjet e ndodhura në shtëpi, moderatori Ledion Liço i thotë të largohet në dhomën e rrëfimit për të marrë ndihmë mjekësore.

Por burime për Report Tv bëjnë me dije se Meritoni ka dalë nga shtëpia e Big Brother mbrëmjen e djeshme dhe është transportuar në spitalin e Traumës.

Siç mëson Report Tv aty ka qëndruar për rreth dy orë ku u është nështruar të gjithë ekzaminimeve. Mirëpo ky detaj nuk është zbuluar nga produksioni i Big Brother. 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi