Merr flakë banesa në katin e 8-të të një pallati në Lezhë, dërgohet në spital një grua (VIDEO)

Një banesë në qytetin e Lezhës është përfshirë nga flakët, por nuk ka dëme në njerëz. Zjarrfikësit shkuan menjëherë në vendngjarje për të shuar flakët në banesën në katin e 8-të të një pallati në rrugën Shtraus.

Brenda ndodhej një grua, e cila mori lëndime të lehta dhe u dërgua me urgjencë në spitalin rajonal të Lezhës për të marrë trajtim mjekësor, ndërsa është jashtë rrezikut për jetën.

A.M./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Berat/ Breshër i dendur në bashkinë Kozare, dëmtohen prodhimet bujqësore në gjashtë fshatra

Berat/ Breshër i dendur në bashkinë Kozare, dëmtohen prodhimet bujqësore në gjashtë fshatra