Merr flakë makina në ecje në Vlorë, shkak një shkëndije elektrike

Foto ilustruese

Një makinë ka marrë flakë në ecje në aksin rrugor Vlorë- Sarandë, në fshatin “Dukat“.

Makina që ka marrë flakë është me me drejtues A. K, dhe ka vetëm deme materiale.

Nga hetimet paraprake rezulton se shkak ka qenë një shkëndije elektrike.

“Më datë 18.01.2021, rreth orës 06:35, në aksin rrugor Vlorë- Sarandë, në fshatin “Dukat“, një mjet i markës “Renault”, me drejtues shtetasin A. K, në ecje, ka marr flakë, ku si pasojë ka vetëm deme materiale. Nga hetimet paraprake rezulton se mjeti ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike”, thotë policia.

Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes

 

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shorti/ Manchester United-Milan super përballja e 1/8 të Europa League