Merr flakë pema e Vitit të Ri te një familje në Durrës, flakët shkaktojnë dëme materiale (VIDEO)

DURRËS- Vendosja e pemës së Vitit të Ri nuk ka qenë dhe aq emocionuese për një familje në qytetin e Durrësit.

Report Tv mëson se ajo ka marrë flakë ditën e sotme si pasojë e një shkëndije elektrike. Fatmirësisht nga flakët nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale, dhe ato të pakta.

Ngjarja ka ndodhur në një pallat afër ish- fabrikës së bukës, ndërkohë që Report Tv sjell pamje teksa zjarrfikësja ndodhej në vendin e ngjarjes.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë