Merr flakë tenxherja me presion në një banesë në Durrës, e moshuara shpëtohet nga forcat zjarrfikëse

Mesditën e sotme në bulevardin e qytetit të Durrësit nga një qytetar është konstatuar se në një banesë po dilte tym dhe ka njoftuar zjarrfikëset.

Zjarrfikëset kanë arritur që të shuajnë një zjarr në banesën e një të moshuare. Shkak për zjarrin është bërë një tenxhere presioni të cilën e moshuara e kishte harruar në zjarr.

Kjo e fundit u shpëtua nga forcat zjarrfikëse. Nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Borrell: Nuk ka prova që Kina furnizon me armë Moskën

Borrell: Nuk ka prova që Kina furnizon me armë Moskën