I vihet flaka qëllimisht trailerit në Vlorë, digjet pjesërisht! Report Tv sjell fotot

Traileri i djegur

VLORË- Një traileri i është vënë flaka qëllimisht. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:35 në fshatin Tragjas të Vlorës.

Mësohet se mjeti me targa  FR8376C është në pronësi të A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas, teksa nuk dihen ende shkaqet. report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet që traileri është djegur pjesërish. 

“Më datë 14.01.2021, rreth orës 06:35, në fshatin Tragjas, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”,  në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas. Grupi hetimor po punon për zbardhjen rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

 

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    “Pol i tretë?!” A duhet që 20 partitë e reja të bashkohen kundër PS, PD, LSI?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

538 raste të reja dhe 9 viktima nga COVID në 24 orët e fundit në vend