Mesazhi ‘ekzaltues’ i Ilir Metës: Do ta bëjmë Pukën si Zvicra, PL pranë të rinjve

Mesazhi ‘ekzaltues’ i Ilir Metës: Do ta bëjmë Pukën si Zvicra, PL pranë të rinjve

Meta me të rinjtë në Pukë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka vizituar Pukën këtë të shtunë, ku shfaqet në një takim me disa të rinj. Në video-mesazhin e shpërndarë në Facebook, Meta shprehet optimist, teksa thotë se me ndryshimin Puka do të kthehet si Zvicra.

“Përshëndetje, jo nga Zvicra, por nga Puka. ME Donin, Demirin, Anisën, Endriti, me këta të rinj të mrekullueshëm.

Vetëm ndryshimi do ta bëjë Pukën, të zhvilluar sa Zvicra, me të rinjtë dhe të rejat e saj”, shprehet Ilir Meta.

Në një tjetër postim, Meta shkroi se partia e tij është shumë pranë të rinjve.

“Një takim i mrekullueshëm sot në Pukë me të rinj dhe të reja.

Partia e Lirisë është një mbështetje e fuqishme për të rinjtë pukjanë, që e duan vendlindjen dhe duan ta zhvillojnë atë në mënyrë të qëndrueshme.

Falenderoj Donin, Demirin dhe të gjithë bashkëmoshatarët e tyre për këtë ditë të mrekullueshme, që kaluam sot në Pukë e sidomos për idetë e tyre novatore.

#14Maj #Puke #Fitore #NdryshimMeCdoCmim”- shkroi Meta ndër të tjera.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • 007: 05/02/2023 14:21

  O spiun do ta besh Puken si vidio e Priftit? Shko o rrace muti kush te pjerdh ty bashke me ate baxhelle Moniken.

  Përgjigju
 • Ardi: 04/02/2023 22:56

  Do e bosh si munia e satom idjot

  Përgjigju
 • Jimmy: 04/02/2023 21:53

  Shiko hajduti tall trapin!!kur nuk ka ligj ta fusin brenda kete shtaze ler te vazhdoj

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)