Mësoni si do të jetë parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje të pakta shiu në Jug dhe Juglindje. Era do të jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës  4-5 me lartësi vale 0,5- 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  7/16°C

Zonat e  ulëta    12/24°C

Zonat  bregdetare  17/22°C

  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ministria e Brendshme: IKMT do të nisë sa më shpejt shembjen e objekteve që nuk legalizohen