Meta pas takimit me Ramën: Të zbatohen 4 reformat pastaj zgjedhja e Presidentit të ri

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti të dielën në Tiranë, takim me Ramën dhe Nikollën