Meta reflekton pas kritikave, lë 'mënjanë' politikën dhe i futet sportit! Si ndahet parkut të liqenit

Presidenti Ilir Meta sot nga liqeni

Presidenti Ilir Meta sot nga liqeni

Presidenti Ilir Meta ditët e fundit i ka nisur ndryshe mëngjeset e tij, me shëtitje, duke lënë pak mënjanë politikën dhe sulmet që ka bërë ndaj qeverisë, për të cilat është kritikuar, se ka zënë vendin  kryeopozitarit Lulzim Basha.

Si duket Meta ka reflektuar pas kritikave dhe i ka ndalur disi sulmet, pasi sot ka postuar një foto në rrjetet sociale, me të cilën tregon se ka zgjedhur të bëjë një shëtitje nga liqeni Artificial i Tiranës dhe ka shijuar kafen e mëngjesit.

“Mirëmëngjes! Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, shkruan Meta.

Por një detaj tjetër që vërehet është Meta ka ndryshuar qëndrim për parkun e liqenit dhe  është dashuruar pa fund me të, i cili vitet e fundit është transformuar tërësisht. Shëtitjw në park, është bërë tashmë traditë nga kreu i shtetit.

Pavarësisht kritikave, pesë vite më parë, duket se ndryshimet kanë bindur tashmë edhe presidentin dhe përfaqësuesit e opozitës të cilët janë kthyer tashmë në frekuentuesit më të rregullt të parkut të liqenit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • vera: 07/11/2020 18:13

  MOS KALO nga liqeni mor qen se e ben pis ambientin atje...

  Përgjigju
 • Iris: 06/11/2020 22:08

  Shume mire qe mban veten ne forme dhe qe ke zgjedhur liqenin,por duhet te japesh shembullin personal duke mbajtur masken.

  Përgjigju
 • Lavire Monik: 06/11/2020 15:18

  Nje turi bakalaro asgje me teper

  Përgjigju
 • Ajkuni: 06/11/2020 13:24

  Na beri me vjell ate qe kemi ngrene tani per dreke

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 06/11/2020 13:16

  Shko mor langaraq se e ke bo liqenin e Tirines me hale Skrapari

  Përgjigju
 • Lalka i Radanecit: 06/11/2020 13:15

  Ceshte ky mo? E ka koken si loqke pe gomari. Po panchar ngeli ky derdimen Skrapari

  Përgjigju
 • qiparizi: 06/11/2020 10:46

  Po ik o met hajdut florini se na cave trapin e kush pjerdh se cben ti, je vetem nje rote cari

  Përgjigju
 • Tutu: 06/11/2020 10:41

  Fytyre katundari injorant....dhe hajdut... me bllok ne dore duket me bukur...

  Përgjigju
 • Niku: 06/11/2020 09:51

  Je bo si kalamojt me keto selfi,pret qe te bojne like o Like

  Përgjigju
 • ky e ka ne terezi: 06/11/2020 09:50

  ti e ke ne terezi mer vlla mesi javes xhiro mga liqeni dhe pa maske se rrun fare as per 3000 lekshin

  Përgjigju
 • xXx: 06/11/2020 09:45

  Qenka veshur si xhepist...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Anthony Albanese Kryeministri i ri i Australisë! Dyshimet për origjinën e tij arbëreshë