Mila Kunis tregon barkun e rritu

Mila Kunis tregon barkun e rritu
Në fillim ajo nuk pranoi që ishte shtatzënë edhe pse zërat qarkullonin në media dhe rrjetet sociale.

Por ende nuk e ka pranuar zyrtarisht këtë gjë, ndërkohë që barku i saj rritet dita ditës.

30 vjeçarja Mila Kunis ekspozoi shtatzëninë e saj ditën e djeshme teksa po dilte nga një klasë e jogës.

mila kunis

E veshur “casual” me një bluzë të ngjitur pas trupit format e Milës duket qartë që nuk janë të mëparshmet.

Së fundmi u raportua se Mila nuk mban më titullin e femrës më seksi në planet duke u zëvendësuar nga aktorja Jennifer Lawrence.

Sipas sondazheve të përvitshme të “FHM” ajo ka zbritur në vend të gjashtë.

(b.t/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Ministri Balla pritet në Dusseldorf nga ministri i Brendshëm i Landit Nordrhein-Westfalen: Forcojmë bashkëpunim në fushën e sigurisë

Ministri Balla pritet në Dusseldorf nga ministri i Brendshëm i Landit Nordrhein-Westfalen: Forcojmë bashkëpunim në fushën e sigurisë