Ministrja Xhaçka rikuperohet në kohë rekord, shkon në kuvend vetëm dy javë pas lindjes

Ministrja Olta Xhaçka

Ministrja Olta Xhaçka është rikuperuar në kohë rekord, pasi mori pjesë në seancën e Parlamentit këtë javë.

Kanë kaluar vetëm dy javë që kur solli në jetë vajzën e saj të dytë, emrin e të cilës akoma nuk e bërë publike

Ajo është rikuperuar menjëherë nga lindja e vajzës dhe madje duket edhe në një formë shumë të mirë fizike.

Kujtojmë që ministrja dhe ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, me emrin Hana.

Ministrja Olta Xhaçka

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e ka menaxhuar në mënyrën e duhur sistemi shëndetësor emergjencën e krijuar nga koronavirusi?

Komento