z

Ministrja Xhaçka rikuperohet në kohë rekord, shkon në kuvend vetëm dy javë pas lindjes

Ministrja Olta Xhaçka

Ministrja Olta Xhaçka është rikuperuar në kohë rekord, pasi mori pjesë në seancën e Parlamentit këtë javë.

Kanë kaluar vetëm dy javë që kur solli në jetë vajzën e saj të dytë, emrin e të cilës akoma nuk e bërë publike

Ajo është rikuperuar menjëherë nga lindja e vajzës dhe madje duket edhe në një formë shumë të mirë fizike.

Kujtojmë që ministrja dhe ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, me emrin Hana.

Ministrja Olta Xhaçka

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Javë e përgjakshme, a duhet të ketë një ligj më të ashpër për vrasjet?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Durrës/ Vrau me thikë 33-vjeçarin pas një konflikti për zënien e rrugës dhe u arratis në këmbë! Arrestohet pas disa orësh autori Arbër Kotaj