'Miqtë vijnë e ikin, duhet të dini të bëni dallimin, jo të përçmoni...' horoskopi për ditën e sotme

'Miqtë vijnë e ikin, duhet të dini të bëni dallimin, jo të përçmoni...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Një ditë që nis me këmbë të mbarë është kjo e enjte 16. Puna nuk ju lodh, përkundrazi është e shëndetshme për ju.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Kujdes nga keqkuptimet me partnerin/en, sidomos në fundjavë. Kushtojini më shumë vëmendje dietës suaj, domethënë asaj çka hani në vaktet e ditës, por dhe ndërmjet tyre.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Jeni të përgjumur emocionalisht, duhet të dilni më shumë. Puna vazhdon, por me një plogështi dhe ritëm dhe motiv, përpiquni të mos e teproni kështu, me qëllim që të ecni normalisht përpara.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Po dilni në mënyrë progresive nga vetmia juaj, dhe mirë po bëni! Hani ushqime të lehta, vapa ju lodh.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Dashuria është futur në një stacion dhe ndoshta për momentin kjo është gjë e mirë. Edhe në punë, jo të gjitha të këqijat ju dëmtojnë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ka lloje të ndryshme dashurie, e rëndësishme është që ju të dini të bëni dallimin dhe jo të përçmoni. Miqtë ikin dhe vijnë, këtë duhet ta kini parasysh.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Çfarë po ndodh me zemrën tuaj? Ndoshta një tronditje do të shfaqet në fundjavë. Kujdes nga gjuhët ziliqare, sado që ju trazojnë, mos u kushtoni hiç vëmendje.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Kjo e enjte 16 duket të jetë një ditë për të rimarrë veten. Ndaj në prioritet mos kini të dilni në takime, por të merreni pak me veten. Puna mund të përballet me disa kthesa interesante në fund të muajit.

 

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Hëna në shenjën tuaj është sigurisht një garanci suksesi në marrëdhënie. E njëjta gjë, vlen edhe për marrëdhëniet profesionale.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ka diçka që po ju gërryen, po ju bren në mendje. Ndonëse përpiqeni të thelloheni, bëjeni këtë me maturi. Për ata që janë në një punë, lajme të reja vijnë nga shtatori.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Mos u ndalni shumë në të shkuarën, përpiquni të veproni duke ecur përpara e njëkohësisht të fashitni dyshimet tuaja. Puna shkon me ritme të ngadalta, por të paktën për momentin, ashtu siç është, po ecë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Mos u ngecni në imazhet e së shkuarës, përpiquni të lëvizni ujin që mos qelbet. Puna do të evoluojë së shpejti, mos harroni, durimi është virtyti i të fortit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Meta i përgjigjet KLP: Thuajini Dumanit të mos bëjë politikë! I dha mesazh Ahmetajt që të mbyllë gojën

Meta i përgjigjet KLP: Thuajini Dumanit të mos bëjë politikë! I dha mesazh Ahmetajt që të mbyllë gojën