VIDEO/ ‘Mishi mornica-mornica’...të gjithë duke kënduar superhitin e tij, kush ishte këngëtari shqiptar që i ‘vodhi’ vëmendjen Dua Lipës dhe Noizy-it

TIRANË- Ditëve të fundit kryefjalë e showbizit janë dy koncertet SunnyHill,, i organizuar nga Dua Lipa dhe “Alpha” nga Noizy.

Mirëpo, këto 2 koncerte kanë pasur një emërues të përbashkët, yllin e mbrëmjes që ka qenë pa dyshim Mc Kresha. Në të dyja këto organizime madhështore kënga e tij “Semafori” së bashku me Lyrical Son është kënduar njëzëri nga të gjithë të pranishmit, si asnjëherë më parë.  

Videot që vijnë në rrjetet sociale janë emocionuese dhe duhet thënë se reperi shqiptar “ua ka vjedhur” të gjithë vëmendjen Dua Lipës dhe Noizyt.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para