Missi çmend rrjetet sociale
dhjetëra valixhe në një udhëtim

Missi çmend rrjetet sociale<br />dhjetëra valixhe në një udhëtim
Duket se legjendat për vajzat që marrin dhjetëra valixhe me vete kur udhëtojnë, nuk janë dhe aq larg realitetit.
 
Këtë e ka dëshmuar së fundmi Miss Tajlanda e cila ka shkuar në aeroport me 17 valixhe me një peshë totale 300 kg.
 
Chalita Suansane do të marrë pjesë në kompeticionin e Miss Universe ndaj dhe ka menduar se sa më shumë këpucë e fustane do ta ndihmonin që të kishte më shumë sukses në kunkursin e bukurisë.
 
Bukuroshja ka insistuar se pesha e bagazheve të saj nuk ishte shumë e rëndë ndërsa është shprehur :” Jam shumë e emocionuar se do të jem në Filipine për të përfaqësusr vendin tim. Më duhet të merrja me vete sa më shumë këpucë dhe fustane”.

	missi

	missi

Redaksia Online
Al.N/Shqiptarja.com

 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj kryebashkiakut të Korçës se ishte dënuar në Greqi, Çuçi: Kundërshtarët tanë janë për të ardhur keq! Alternativa e tyre duhet refuzuar

Akuzat ndaj kryebashkiakut të Korçës se ishte dënuar në Greqi, Çuçi: Kundërshtarët tanë janë për të ardhur keq! Alternativa e tyre duhet refuzuar