Misteri i mesazhit në celular që e detyroi Berishën të ndërronte mendje e të tërhiqej vetëm pak minuta pasi kishte nisur sulmin e dytë në PD (VIDEO)

Pas 3 orësh protestë askush nuk e priste që Sali Berisha të tërhiqej ashtu në mënyrë të papritur dhe të njoftonte shpërndarjen e mbështetësve të tij për t'ia lënë 'çlirimin e shtëpisë së demokratëve' një dite tjetër. Teksa ishte në tentativën e tij të radhës për të kaluar Lanën dhe por t'iu rikthyer selisë blu, papritur Berisha ndërroi mendje.

Gjatë gjithë kohës kur ishte i rrethuar nga militantët e tij Berisha është parë teksa komunikonte me mesazhe në celular. Dhe vetëm pak minuta pasi kishte deklaruar se do të rikthehej për sulmin e dytë Berisha njoftoi 'shkrehjen' e mësymjes.

Ende nuk dihet se cili ka qenë komunikimi dhe me kë ka folur Berisha që i është ndërruar mendja në atë moment kur dukej i vendosur. Por duket se fuqia e tij ka qenë shumë herë më e madhe se vendosmëria e Berishës për t'i marrë sa më parë fronin Bashës.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • VËRTETUESI: 09/01/2022 09:13

  Kishte dokument-mesazh nga RAMKOVIČ qe e frikesoj Berishen? Thjesht Edushi e beri...

  Përgjigju
 • Beni: 09/01/2022 03:21

  Bente sikur i dergoi dikush sms qe te mos terhiqej me turp pas deklaratave qe bente se do bente namin

  Përgjigju
 • Tani: 09/01/2022 02:31

  Ike O qen me morra,,,ashtu sic e meriton.....tani duhet te IKESH dhe nga shqiperia.

  Përgjigju
 • ariu: 09/01/2022 00:06

  i shkruajti Armina, i tha kthehu shpejt ne shpi se ti hoqa breket e ti vura ne koke

  Përgjigju
 • Shkodrani: 08/01/2022 23:25

  Ne sms shkruhej: hajde shpejt se asht gati pilafi me groshe.

  Përgjigju
 • Delinquenti: 08/01/2022 18:15

  Po car pytje boni kush ja coi VETEM NGA RRUGA E ELBASONIT VIJNE ATO MESAZHE OSE NGA PRESIDENCA QE KA PAK SHANSE

  Përgjigju
 • lolita: 08/01/2022 16:31

  C'mister aman...ketu duket sheshit qe te rene e kane mbytur, sado qe te qaje plaku i veshur me pelena femije nuk behet dot...

  Përgjigju
 • Agron: 08/01/2022 16:30

  E telefonoi gruaja, liri berisha edhe i tha hajde ne shtepi se dreka eshte gati.

  Përgjigju
  • Sllobodanka: 08/01/2022 23:33

   O Saliii, hajde ne shpi urgjent se u ftoh gjella. Po nuk erdhe per 5 minuta, do te ve te lash shtepine.

  • Sali: 08/01/2022 17:26

   I thash do te rri ketu nuk kam uri. Per dreke sot kam lulka

  • Anir: 08/01/2022 17:10

   Hahahahahaah

 • Ehiuuu: 08/01/2022 16:29

  Po rama i coi mesazh kush tjeter, sic i coi ky mesazh ne 21 janar te njejten gje i beri rama kesaj rradhe.

  Përgjigju
  • Juri: 08/01/2022 19:17

   I ka shkrujt kim boll se kam bo gati prangat

 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet