Mjegulla e dendur pushton Krujën, kthehet në rrezik për shoferët (VIDEO)

Mjegulla e dendur ka mbuluar këtë mbrëmje ultësirën e Krujës.

Siç shihet në pamjet që sjell Report Tv, mjegulla është kthyer në rrezik për shoferët.

Deri më tani, nuk janë shënuar aksidente, por shoferët duhet të bëjnë kujdes, pasi nuk kanë fushëpamje të mjaftueshme.

Më e dendur mjegulla duket në aksin rrugor Fushë Krujë-Rinas-Vorë, çka përbën rrezik për drejtuesit e mjeteve.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal