Modelja i shtangu të gjithë! Çfarë bën në këtë pozicion (FOTO)

Chrissy Teigen, modelja e njohur  amerikane ka habiti fansat e saj me postimin më të fundit në Instagram. Ajo shfaqet me këbët e ngritura në pozicion ‘V’ dhe gjithë këtë e ka bërë për një arsye.

Veç fytyrë tashmë femrat e njohura bëjnë make-up edhe për këmbët.

“Kur kam qenë e re make-up ka qenë vetëm për fytyrën por tanimë ndonjëherë i bëj make-up edhe trupit”.-ka shkruar ajo.

33 vjeçarja, nënë e dy fëmijëve dhe bashkëshortja e këngëtarit John Legendka habitur plot 24.5 milionë ndjekës me këtë postim.

A.P./Shqiptarja.com
Komento