Modelja shqiptare bëhet pjesë e markave të njohura gjermane

Heidi Lushtaku

Modelja shqiptare që jeton në Gjermani,  Heidi Lushtaku është në fokus të shumë markave gjermane.

Ajo është e martuar me boksierin Robin Krasniqi dhe  është bërë fytyrë e disa firmave në Gjermani dhe Francë.

Ajo u bë fytyra zyrtare e kompanisë Schild dhe pritet që të jetë fytyrë edhe e disa kompanive të tjera në Europë shumë shpejt.

Kujtojmë që pjesëmarrja e Heidit në Festivalin e Cannës u bë pjesë e mediave franceze, ku fustani i hapur nuk i la vend imagjinatës së shikuesve.

Foto nga postimi i Heidit

E.D./Shqiptarja.com
Komento