Modelja Xhesika Berberi mbështet Veliajn: Besoj te vizioni yt për Tiranën! I ke dhënë shumë zhvillim qytetit

Modelja e njohur Xhesika Beberi ka dalë publikisht në mbështetje te kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në garën për zgjedhjet vendore që do të mbahen me 14 maj. Modelja shqiptare që jeton në SHBA thotë se beson tek vizioni i Veliajt dhe se ky i fundit me punën e tij i ka dhënë shumë zhvillim qytetit.

‘Përmes këtij mesazhi dua të falënderoj publikisht për zhvillimin që i ke dhënë qytetit. Shumë prej miqve të mi në SHBA e kanë vizituar Tiranën dhe kanë shprehur dëshirën për të arhdur për të jetuar atj. Unë besoj te vizioni yt!’- shprehet Berberi.

Ndërsa Veliaj e falenderon për përkrahjen.

‘Mikja ime, Xhesika Berberi, faleminderit për përkrahjen. Uroj më të mirën edhe për ty!’- shkruan Veliaj.

 

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Mjerimi: 04/06/2023 23:15

    Xhesika jeton ne New York dhe te duket Tirana e mire? Veliaj e ka kthyer Tiranen ne nje GAZERME USHTARAKE ku femijte te rinjte dhe te moshuarit kane me pak kushte se roberit e luftes ne Aushvic!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Kategoria e Parë/ AF Elbasani fiton me Besën dhe merr kreun, Bylis 'ngjit' Korabin! Apolonia dhe Vora presion kryesuesve, fiton Flamurtari (Renditja)

Kategoria e Parë/ AF Elbasani fiton me Besën dhe merr kreun, Bylis 'ngjit' Korabin! Apolonia dhe Vora presion kryesuesve, fiton Flamurtari (Renditja)