Moderatorja e njohur shtatzënë për herë të tretë? (FOTO)

Moderatorja e njohur shtatzënë për herë të tretë? (FOTO)

Foto ilustruese

Moderatorja Jonida Aliçkolli është nënë e dy vajzave të bukura. Një foto e publikuar story të publikuar nga gazetari Andi Vrapi në Instagram-in e tij, lë të kuptohet se moderatorja është në pritje të ëmbël për herë të tretë.

Në foto duket një grua, ndërsa bashkangjitur saj shkruhet: "Gjeni personazhin e showbiz-it shtatzënë".

Pas një kërkimi (nisur nga nishanet në pjesën e dekoltesë dhe varësja) Iconstyle shkruan se bëhet fjalë për moderatoren e njohur. Nuk dihet ende nëse kjo është një lojë e gazetarit apo me të vërtetë moderatorja është pritje të ëmbël. Ajo vetë nuk ka bërë asnjë reagim.

1/2
B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • DANIEL: 09/12/2023 15:33

    ORE KUSH ESHT KJO?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane