Momentet e sikletshme të njerëzve të famshëm me veshjen(FOTO)

Momentet e sikletshme të njerëzve të famshëm me veshjen(FOTO)

Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet.

Që nga këputja e një kopse apo grisja e pantallonave ose ndodh që të ngrihet papritur fustani nga era.

Për personazhet e njohur momente të tilla janë më të sikletshme, pasi ndodhin para kamerave dhe menjëherë bëhen virale.

Më poshtë po sjellim disa prej momenteve më të sikletshme të personazheve të njohura.

Ora 10:22
Momentet e sikletshme të njerëzve të famshëm me veshjen(FOTO)
1/18
 • Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

   Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?  ×

  Lajmi i fundit

  'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

  'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut