Momenti i arrestimit të autorit që sulmoi besimtarët me thikë në xhaminë Dine Hoxha (FOTO)

Report Tv ka siguruar pamjet nga momenti kur autori, Rudolf Nikollaj, 34 vjeç, është arrestuar dhe neutralizuar nga efektivët e policisë para xhamisë "Dine Hoxha" te Rruga e Kavajës.  


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


Ora 16:04
Plagos punonjësin e picerisë, më pas sulmon me thikë 4 besimtarët në xhaminë ‘Dine Hoxha, arrestohet autori

Momenti kur besimtarët dhe policia neutralizojnë agresorin

1 / 27

Autori Rudolf Nikollaj

2 / 27

Thika që përdori autori

3 / 27

Momenti kur besimtarët dhe policia neutralizojnë agresorin

4 / 27

Momenti kur besimtarët dhe policia neutralizojnë agresorin

5 / 27

Thika që përdori autori

6 / 27

Piceria ku autori plagosi një person

7 / 27

Piceria ku autori plagosi një person

8 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

9 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

10 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

11 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

12 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

13 / 27

Momenti kur besimtarët dhe policia neutralizojnë agresorin

14 / 27

Piceria ku autori plagosi një person

15 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

16 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

17 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

18 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

19 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

20 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

21 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

22 / 27

Piceria ku autori plagosi një person

23 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

24 / 27

Policia rrethon xhaminë Dine hoxha

25 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

26 / 27

Xhamia Dine Hoxha ku ndodhi ngjarja

27 / 27
I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Ndryshimet kushtetuese , PD dorëzon në Kuvend amendamentet! Basha: T'i çojmë shërbimet te qytetarët, të zhbëjmë ndryshimet e 30 korrikut dhe vetting politikanëve