Momenti i arrestimit të autorit të sulmit në xhami, tension mes besimtarëve dhe policisë

Report Tv sjell video nga momenti i arrestimit të të riut Rudolf Nikollaj. Nga sa shihet në pamje, në momentin e arrestimit ka pasur edhe një agravim të situatës pasi kanë ndërhyrë edhe kalimtarët duke sulmuar autorin edhe pse ai tashmë ishte në duart e policisë.  


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Conference League/ Vllaznia eliminohet në turin e dytë, Ael Limasol e mposht edhe në Shkodër