Momenti kur zbuluan gjininë e bebit, Kiara Tito sapo na tregoi të tjera pamje nga festa (Video)

Momenti kur zbuluan gjininë e bebit, Kiara Tito sapo na tregoi të tjera pamje nga festa (Video)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Luiz Ejlli ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Frymë”.

Këngë erdhi si surprizë për të gjithë fansat e artistit. Luizi dhe Kiara kanë konfirmuar me videoklipin mjaft të ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti do të sjellë në jetë një vajzë dhe nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Luizi dhe Kiara kanë organizuar disa ditë më parë në fshehtësi një festë me familjarët dhe miqtë e tyre të afërm për të zbuluar gjininë e bebit, ku të gjithë ishin të veshur me të bardha dhe në një ambient të hapur. Disa skena nga festa janë parë edhe në videoklipin e këngës së Luizit, por Kiara ka postuar të tjera pamje nga kjo festë dhe momenti i tyre i veçantë, ku zbuluan se foshnja është vajzë, duke shkruar edhe një falenderim për të gjithë ata që i kanë uruar.

‘Si fillim, donim t’ ju falenderonim sicilin prej jush për çdo urim Këto janë disa momente nga festa e gjinisë së bebit, falenderoj gjithashtu të gjithë ata që e bën të mundur këtë event dhe të gjithë të afërmit që ishim prezent.’- shkruan Kiara.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • HITI: 25/11/2023 10:28

  bebi ardht i bardhe e lum per babain qe ka.

  Përgjigju
 • e drejta: 24/11/2023 09:19

  QYQJA PO ARRIN PRINC VIDI...AHAHA ,BATALL I MADH FORT

  Përgjigju
 • XHA JAHO: 24/11/2023 09:17

  Ah mor Luis je bere nga fshati i gruas mor xhan...

  Përgjigju
 • lola: 24/11/2023 09:17

  LUIZI eshte si drita e diellit qe te mbush me plot gezim LUIZIN e bekofte zoti e pafsha gjithmone te buzeqeshur.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

FOTOT/ Terrenet e reja sportive në gjimnazin ‘Asim Zeneli’ në Gjirokastër

FOTOT/ Terrenet e reja sportive në gjimnazin ‘Asim Zeneli’ në Gjirokastër