Mori flak si pasojë e një shkëndije elektrike, shkrumbohet ‘Fordi’ në Durrës (FOTO)

DURRËS- Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë natës në qytetin bregdetar, Durrësin.

Ngjarja që të shkrumbuar makinën tip “Ford” me targa “AA 611 AS” ka ndodhur në lagjen nr.10

Mendohet që arsyeja e shpërthimit të zjarrit të ketë qenë një shkëndijë elektrike.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin