Mos dilni nga shtëpia pa çadër, sot do të ketë reshje deri në mesditë, temperaturat ulen në 31 gradë celsius

Mos dilni nga shtëpia pa çadër, sot do të ketë reshje deri në mesditë, temperaturat ulen në 31 gradë celsius

Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në bregdet, ndërsa në zonat malore dhe zonat qendrore do të kemi reshje shiu dhe rrebeshe me stuhi pjesën e parë të ditës deri në mesditë, në mbrëmje do të kemi përmirësim.

Temperaturat në mëngjes do te luhaten 13-20 grade , vlerat maksimale do të jene me rënie 21-24°C në veri deri në 27-31°C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Qendra e djathtë fiton zgjedhjet në Itali, Giorgia Meloni pritet të jetë kryeministre: Ne do të qeverisim për të gjithë italianët

Qendra e djathtë fiton zgjedhjet në Itali, Giorgia Meloni pritet të jetë kryeministre: Ne do të qeverisim për të gjithë italianët