'Mos e shtyni marrjen e vendimeve në punë...', horoskopi për ditën e sotme

'Mos e shtyni marrjen e vendimeve në punë...', horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri është e rëndësishme të përpiqeni të ndryshoni këndvështrimin tuaj për t’u ndjerë më i kënaqur. Në punë do të ketë lajme shumë pozitive.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Duhet të përpiqemi të gjejmë mënyrën e duhur për të qenë të lumtur në dashuri. Në punë, marrja e vendimeve të nxituara nuk do ju sjellë aq shumë dobi.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Debati mund të jetë në rendin e ditës, ndaj bëni kujdes në çështjet e dashurisë. Mos e shtyni marrjen e vendimeve në punë, koha është tani.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Edhe nëse kjo periudhë nuk është më e mira, nuk është as më e keqja. Në punë duhet të merren parasysh të gjitha ofertat.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në dashuri mund të ketë lajme të mëdha pozitive. Në punë duhet të jeni të kujdesshëm dhe të përpiktë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Dashuria për njerëzit e tjerë do të jetë thelbësore. Në punë duhet të angazhoheni sa më shpejt me diçka që ju përket.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri, jeni duke i kushtuar shumë vëmendje diçkaje që nuk ia vlen. Në punë duhet të përpiqeni ta bëni që të ecë përpara.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri jeni duke u marrë me shumë gjëra njëherësh duke bërë të pamundur përqendrimin tek një prej tyre. Do të ketë ditë më të mira në punë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Dashuria për dikë me të cilin/ën jeni në një lidhje prej kohësh, duket se po pëson një të çarë, por asgjë për t’u alarmuar. Në punë, po vjen më në fund liria e shumëdëshiruar.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Për ata që kanë synime në fushën e dashurisë kjo është koha e duhur. Në punë do të përjetoni shumë kënaqësi.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri gjërat mund të përmirësohen. Në punë ka disa vështirësi. Por gjithqka do tejkalohet dhe gjërat do shkojnë ngadale por do shkoi puna mirë

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Për dashurinë, ka gjëra për të cilat ia vlen të luftoni. Në punë, kjo periudhë mund të rezervojë diçka për ju.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Anita: 29/04/2022 08:49

    Rrena

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Ura e Kukësit drejt përfundimit

FOTOLAJM/ Ura e Kukësit drejt përfundimit