Mos harroni çadrën, pasdite do të bien sërish reshje shiu, moti për sot

Mos harroni çadrën, pasdite do të bien sërish reshje shiu, moti për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me stuhi intensitet të lartë pasdite dhe në mbrëmje në zonën veriperëndimore dhe Jugperëndimore .

Temperaturat minimale do të luhaten 4-11 gradë, temperaturat maksimale do të jenë me rënie 10-11°C në veri, 15-17°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Lindje me shpejtësi 15-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 5 -6 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Me pistoletë brenda në restorant, policia arreston 47 vjeçarin e përfshirë në krimin e organizuar në Shkodër! Tentoi të arratisej me vrap (EMRI)

Me pistoletë brenda në restorant, policia arreston 47 vjeçarin e përfshirë në krimin e organizuar në Shkodër! Tentoi të arratisej me vrap (EMRI)