‘Mos shihni negativen tek çdo gjë pozitive’, regjisorja Gjata rikthehet në kryeqytet pas 3 vitesh: Tirana është bërë një yll

Regjisorja Inida Gjata

Regjisorja Inida Gjata, e njohur edhe si “Zhaku” pas 3 vitesh mungesë në kryeqytet është mrekulluar nga ndryshimet pozitive që ka parë.

"Tirana është bërë yll” shkruan regjisorja në një postim në rrjetin e saj social Facebook, duke renditur disa prej ndërtesave që i tërhoqën vëmendjen, si stadiumi “Air Albania” dhe shkolla Kosova.

Ajo çka i ka bërë gjithashtu përshtypje Inidës është edhe jeshillëku dhe pemët në Tiranë.

“Tirana si shpirt, si yll, si drite.”, shkruan ajo.

Regjisorja Inida Gjata, jeton prej disa vitesh në Gjermani, por mesa duket ajo ka vendosur të kthehet në Tiranë sërish.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Ta bëj unë krevatin për fëmijën...', 'Mobilieri' mashtron policin brenda në komisariat