Moska: Vendet që dëbojnë diplomatët rus do të marrin përgjigje të ashpra

Moska: Vendet që dëbojnë diplomatët rus do të marrin përgjigje të ashpra

Moska ka paralajmëruar se vendet që dëbojnë diplomatët rusë "do të marrin përgjigje të ashpra". Kjo është bërë e ditur nga Ministria e Jashtme ruse, sipas raporteve të agjencisë Tass .


Lajmi kryesor:

OKB pezullon Rusinë nga Këshilli i të Drejtave të Njeriut! Kremlini: I motivuar politikisht! Gjenden 26 trupa nën rrënoja në Borodyanka! G7 sanksione të reja kundër Moskës


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)