'Mosmarrëveshjet mund të zgjidhen...' horoskopi për ditën e sotme

'Mosmarrëveshjet mund të zgjidhen...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Pritet që pasditja e së premtes të jetë shumë më e mirë se mëngjesi për sa i përket dashurisë dhe ndjenjave. Në punë tregohuni të kujdesshëm në përgjigjet që jepni gjatë mosmarrëveshjeve.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Ndoshta po prisni shumë nga partneri/ja juaj, por të premten përpiquni të jeni më tolerantë. Situata interesante profesionale edhe për ata që ndihen të lënë pas dore.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Keni një zemërgjerësi dhe ndjenjë përgjegjësie, dashuritë që lindin në këtë periudhë mund të jenë shumë të rëndësishme. Nuk është e pamundur që muajin e ardhshëm të vijë një mundësi e shkëlqyer në sferën e punës.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Dashuria vazhdon, por të afërmit dhe miqtë nuk po jua bëjnë jetën të lehtë, ndaj përpiquni të rezistoni. Tani i keni të gjitha mundësitë për një promovim në punë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Kushtojini vëmendje fjalëve që do të përdorni me partnerin/en tuaj këtë mbrëmje. Në punë gjërat janë në ekuilibrin e duhur, përpiquni të kthjelloni mendjen.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Mosmarrëveshjet mund të zgjidhen, këtë të premte do të keni marrëdhënie të mira me të tjerët. Shmangni apo shpërfillni njerëzit që ju pengojnë të rriteni në punë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Mëngjes paksa i ndrydhur, pasdite do të rikuperoni gjithçka. Në punë është një kohë kur duhet t’i merrni gjërat me qetësi, të shmangni stresin.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Këtë të premte yjet janë miqtë tuaj, përpiquni të përfitoni nga rasti. Rimëkëmbje e ngadaltë në punë, por rikuperim është dhe ky gjithsesi.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Dashuria nuk është në ditën tuaj më të mirë aktualisht, megjithatë mos u sforconi shumë. Puna po përparon, por mundësitë janë që të bëhet më mirë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Këtë të premte do të jeni të shqetësuar dhe nervozë, përpiquni të ruani qetësinë. Puna ju ka përfshirë totalisht. Një ditë pushimi do t’ju bënte mirë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Ditë interesante për ata që dëshirojnë të çojnë përpara një projekt në çift. Puna vazhdon t’ju japë kënaqësi.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Jeni të dashuruar, po, por me jetën, jo me planet për një lidhje të qëndrueshme. Kërkoni dikë për t’i kanalizuar këto energji, keni dhe ju nevojë për stabilitet. Puna po ecën, por ngadalë, dita e rikuperimit është afër.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)