Moti i keq ka ‘zbarkuar’ edhe në Tiranë, stuhia përmbys makinën

Moti i keq ka ‘zbarkuar’ edhe në Tiranë, stuhia përmbys makinën

Një aksident me pasoja të pakta ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e Kopshtit Botanik. Makina tip ‘Benz’ si pasojë e rreshjeve të shumta, lagështirës nëpër rrugët e kryeqyetit dhe shpejtësisë, ka humbur kontrollin duke u përmbysur.

Nga aksidenti nuk janë regjistruar dëme të rënda përveçse atyre materiale. Tirana është konsideruar gjithashtu si territor i përshirë nga moti i keq me stuhi, breshër dhe dëborë duke shkaktuar probleme në disa akse rrugore.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Arkeologët nisin punën për zbulimin e plotë të amfiteatrit në Durrës

Arkeologët nisin punën për zbulimin e plotë të amfiteatrit në Durrës