Moti i keq në Korçë/ ‘Jeep-i’ përfundon në tortuar, shpëton mrekullisht shoferi (FOTOLAJM)

Moti i keq në Korçë/ ‘Jeep-i’ përfundon në tortuar, shpëton mrekullisht shoferi (FOTOLAJM)

KORÇË- Një makinë tip ‘Jeep’ ka përfunduar në trotuar mbrëmjen e  djeshme në qytetin e Korçës.

Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit e ndërsa

Ndërsa shkak është bërë moti i keq dhe dëbora që ka përfshirë këtë segment.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

1643788638_0de2ee7b115047539726c92a85d7bf45.jpg

B.K.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq