Motori del nga rruga, plagosen dy persona në Elbasan! Njëri prej tyre në gjendje të rëndë

Foto ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Elbasan, si pasojë e një aksidenti.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhu në fshatin Mollas, bashkia Cërrik, ku një motor ka dalë nga rruga, ndërsa për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej të cilëve është në gjendje të rëndë.

Ata janë dërguar menjëherë në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e keni të qartë mënyrën se si do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

COVID-i i merr jetën shkrimtarit, poetit dhe gazetarit në Shkodër