Motori përplaset me makinën e parkuar në Tiranë, vdes drejtuesi, plagoset pasagjeri

TIRANË-Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Rreth orës 18:33 në rrugën “Stavri Themeli” motoçikleta me drejtues M.M ka humbur kontrollin duke u përplasur me një automjet të parkuar në rrugë.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë në spital drejtuesi i motoçikletës si dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve pasagjeri i motoçikletës me inicialet E. M.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të humbjes së kontrollit të motoçikletës.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Braçe ironizon të pasurit e Tiranës, vlerëson shalqirin vendas: Javën tjetër do të vazhdojë eksporti