Motra e vogël e Kim të
shfaqet në kopertinën e “Vogue”?
 

Motra e vogël e Kim të<br />shfaqet në kopertinën e “Vogue”?<br /> 
Pasi u shfaq në kopertinën e  një prej revistave më prestigjioze siç është “Vogue”, Kim Kardashian zgjoi komente dhe kritika të shumta.

Pati nga ato që e komplimentuan dhe shumë të tjerë që e cilësuan si të pavend shfaqjen e Kim në revistën në fjalë.

Por historia nuk mbetet me kaq. Tanimë është motra më e vogël e Kim, Kendall Jenner që do të ndjekë hapat e saj.

kendall jenner

Do të jetë shumë më e lehtë për të tani që të zërë një nga kopertinat më të famshme në botë.

Kendall është vetëm 18 vjeçe dhe synon të jetë një nga modelet më të suksesshme të Victoria Secret.

Ajo e ka nisur karrierën  e saj në moshën 14 vjeçare për kompaninë Wilhelmina.

(b.t/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja me dy rikthime, Sylvinho udhëton i plotë në Poloni

Kombëtarja me dy rikthime, Sylvinho udhëton i plotë në Poloni