Mund të jeni nervoz në aspektin e dashurisë... horoskopi për sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në punë kushtojini vëmendje shpenzimeve të shumta.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në dashuri të enjten ju këshilloj të keni kujdes, qëndroni larg diskutimeve. Në punë rezultatet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri, mos i tronditni shumë gjërat me njerëzit e Dashit apo Peshores. Megjithatë në punë ka pak tension për shkak të çështjeve të pazgjidhura.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Koha e mirë për dashuri falë Hënës në shenjë. Nga ana tjetër në punë duhet të realizoni një projekt të madh për të ardhmen.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Në dashuri, marrëdhëniet që kanë lindur tani mund të bëhen të rëndësishme. Në punë, megjithatë, ka pak tension.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri është një kohë e mirë për të bërë takime të reja. Në punë, kushtojini vëmendje shpenzimeve të shumta.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Mund të jeni nervoz në aspektin e dashurisë. Në punë, megjithatë, ndikimi i Uranit ju bën të ndiheni jashtë grupit edhe nëse nuk është e vërtetë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kjo është një ditë pozitive për të dëgjuar partnerin tuaj. Në punë kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri, xhelozia mund t’ju bëjë të flisni. Në punë, nga ana tjetër, janë të favorizuar sektorët e modës dhe estetikës.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri, kundërshtimi i Hënës kërkon vëmendje. Në punë keni emocione kontradiktore dhe nuk jeni plotësisht të qetë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri largoni bezditë, Saturni fillon një tranzit të vogël. Në punë mund të thirreni për të bërë zëvendësime.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Humbi të afërmit në tërmetin para 2 viteve, artistja ndan dhimbjen e thellë në postimin e saj