Mund të takoni dikë të ri që do t'ua bëjë zemrën të rrahë më shpejt, shenjat me fat në dashuri sot

Mund të takoni dikë të ri që do t'ua bëjë zemrën të rrahë më shpejt, shenjat me fat në dashuri sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dashuria po ecën me shpejtësi dhe është falë Jupiterit që vazhdon kalimin e tij të favorshëm në shenjën tuaj. Në punë keni konkurrencë të fortë e cila është e mirë, por ndonjëherë mund të çojë në shumë agjitacion.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të mërkurën dy ditët e ardhshme do të jenë shumë interesante nga këndvështrime të ndryshme, veçanërisht ajo e dashurisë. Për sa i përket punës, ata që kanë një biznes mund të rifillojnë falë mbështetjes së planetëve të ndryshëm.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Dita është mjaft e lodhshme nga pikëpamja e marrëdhënieve, veçanërisht nëse keni të bëni me dikë nga Shigjetari apo Peshqit. Në punë keni nevojë për durim por edhe shumë vëmendje.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Mund të takoni dikë të ri që do t'jua bëjë zemrën të rrahë më shpejt. Keni shumë nevojë për dashuri dhe pasion në këtë periudhë. Mundësi të mira vijnë në punë pas mbylljes së një projekti.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të mërkurën është një ditë e bukur për emocione dhe ky muaj mars do të përfundojë në një kreshendo. Në punë yjet ndihmojnë ndaj prisni propozime të reja.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Do të ishte më mirë të lini provokimet e ditës t'ju rrëshqasin përndryshe rrezikoni të merrni gjak të hidhur për asgjë. Për sa i përket punës, ka disa trazira, por do të duhet të përpiqeni ta eliminoni atë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Venusi dhe Marsi në qiellin tuaj do ta rikthejnë dashurinë në jetën tuaj. Sa i përket punës, ata që kanë nisur një rrugë të re do të gjejnë kënaqësi të madhe. Vëmendje vetëm për Merkurin përballë që sjell disa diskutime.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të mërkurën dashuria vazhdon në mënyrën më të mirë me një hënë të favorshme. Në punë është më mirë të mbani larg të gjithë personat që mund t'ju bëjnë nervoz.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri do të ishte më mirë të tregoheshit të kujdesshëm si të mërkurën ashtu edhe të enjten, sepse lodhja mund të ndjehet. Në punë është më mirë të shtyni angazhimet, veçanërisht ato të rëndësishme. Besojuni këshillave të mençura të atyre që dinë më shumë se ju dhe ju duan.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Diskutimet në dashuri duhen përballuar me shumë forcë. Në punë, megjithatë, ka diçka që nuk shtohet. Mundohuni t'i rregulloni problemet menjëherë. Është e kotë, me të vërtetë kundërproduktive, t'i bartësh ato dhe të shqetësohesh.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të mërkurën në dashuri do të ishte më mirë të mos nënvlerësoni takimet e reja dhe nëse mund të organizoni diçka të bukur. Në punë prisni lajme edhe nëse tani gjithçka duket në pritje.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ju keni hënën në shenjën tuaj, kështu që emocionet janë të lira. Në punë do t'ju duhet të rindërtoni të gjithë karrierën tuaj dhe të çoni përpara vetëm projektet e reja që ju interesojnë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Në Apel gjyqi për Arbër Paplekaj, avokati: Qëlloi në kushtet e vetëmbrojtjes

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Në Apel gjyqi për Arbër Paplekaj, avokati: Qëlloi në kushtet e vetëmbrojtjes