‘Mundohuni të takoni njerëz të rinj...’, horoskopi për ditën e sotme

‘Mundohuni të takoni njerëz të rinj...’, horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet. Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në dashuri përpiquni të mos nxitoni, mos u sulni të hidhni hapa të nxituar. Gjithçka duhet menaxhuar duke pasur gjërat nën kontroll. Në punë mundësitë nuk mungojnë, por ndjeni se dikush ka gabuar me ju!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Mundohuni të takoni njerëz të rinj, me të lindurit e shenjës së Luanit lidhja mund të jetë e veçantë. Për disa të tjerë, nëse keni nevojë të sqaroni diçka, përpiquni ta bëni pas datës 29 të muajit.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri jeni pak nervoz dhe keni nevojë të qartësoni zemrën. Në punë gjithçka ka ndryshuar dhe nuk jeni më të sigurt: kjo po ju frikëson!

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Situata astrologjike është interesante në dashuri, Hëna është me ju. Në punë, gjithçka varet nga ju dhe vullneti juaj: kënaqësia nuk do të mungojë!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Në dashuri jeni paksa në krizë, por së shpejti gjithçka do të qartësohet. Por ju, duhet të ruani qetësinë. Në punë ju duhen disa burime financiare për të zhvilluar projekte!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Dita në dashuri premton për mirë dhe së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje shumë të rëndësishme. Në punë, përpiquni të punoni më shumë, të studioni si funksionojnë gjërat dhe të krijoni marrëdhënie të reja.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri po vini në dyshim ndjenjat tuaja dhe po testoni partnerin/en, ju pëlqen të ngacmoni, të provokoni. Në punë keni nevojë për liri. Tensionet nuk mungojnë, përpiquni të mbani nën kontroll shpenzimet!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Venusi do të jetë kundër për disa orë, por në dashuri pak nga pak do të zgjidhen të gjitha keqkuptimet. Në punë do ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme, por kënaqësitë nuk mungojnë!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Dita e enjte në dashuri është premtuese dhe sidomos mes të shtunës dhe të dielës qielli do t’ju buzëqeshë. Në punë nuk mund të thuash gjithmonë po. Nëse diçka nuk të pëlqen, duhet ta refuzosh.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri përpiquni të lini keqkuptimet. Duhet të ecni përpara dhe të ndiqni zemrën tuaj. Në punë tani do të mund të thoni mjaft. Nuk e duroni dot më një situatë!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri përpiquni të sqaroheni me gjysmën tjetër. Në punë keni shumë angazhime për të përfunduar dhe pasdite lodhja do të ndihet!

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Interi 'likuidon' Napolin me tre gola dhe rimerr kreun e Serie A! Roma përmbys 1-2 Sassuolon, Ramadani 'zverdhet' kundër Bolognas

GOLAT/ Interi 'likuidon' Napolin me tre gola dhe rimerr kreun e Serie A! Roma përmbys 1-2 Sassuolon, Ramadani 'zverdhet' kundër Bolognas