Më të lumtur se kurrë, Erion Veliaj ndan momentin e veçantë me djalin dhe bashkëshorten

Erion Veliaj, Ajola Xoxa dhe Kajan

TIRANE- Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka ndarë një moment të veçantë bashkë familjar. Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshorten e tij Ajola Xoxa dhe djalin e tyre Kajan.

Të tre duken mjaft të lumtur në këtë foto , të cilën kryebashkiaku e ka shoqëruar edhe me tre zemra.

Postimi i kryebashkiakut Erion Veliaj

  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Lindi nga bashkimi i dy viruseve'! Misteri i origjinës së Covid-19