‘Natë noti në Puglia’! E veshur me bikini të artë, Kim Kardashian ndan fotot nga pushimet në Itali

‘Natë noti në Puglia’! E veshur me bikini të artë, Kim Kardashian ndan fotot nga pushimet në Itali

Kim Kardashian

Modelja e njohur Kim Kardashian është padyshim një ndër femrat më të përfolurat në mediat ndërkombëtare rozë. Së fundmi ajo tërhoqi edhe një herë vëmendjen e publikut, pasi postoi disa foto në instagram.

Ylli i familjes Kardashian, ka ndarë me fansat momente nga pushimet e saj në Puglia.

Në publikimin e saj të ri, ajo zgjodhi t’i tregojë audiencës fotot që ka realizuar teksa zhytej në pishinë dhe ecte me biçikletë, gjatë një nate noti në Puglia.

Modelja e veshur me bikini në ngjyrë floriri, që i nxirrnin në pah format bombastike, mori vëmendjen e rrjetit.

Krahas postimit të saj, ajo shkruan : “Not nate në Pulia”.

M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ben: 15/08/2023 23:09

  Sa bukur.Ja perseri kjo debilja,qe knaqen gjithe budallenjte e botes pse nxjerr by,,,n dhe gjoksin.E vetmja gje qe kjo di te beje.E ku perfundoje bota.

  Përgjigju
 • Shengjin: 15/08/2023 13:35

  Urojme qe Kim Kardashian ti kaloje disa dite pushimi edhe ne shengjin ne shqiperi…

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Njoftimi që ‘alarmoi’ zjarrfikëset e Fierit, futen në apartament me shkallë emergjence

VIDEOLAJM/ Njoftimi që ‘alarmoi’ zjarrfikëset e Fierit, futen në apartament me shkallë emergjence