VIDEO/ Natyra 'pikturon' Pogradecin! Temperaturat e ulëta në 'bashkëpunim' me ujin krijojnë stalaktike pranë liqenit

POGRADEC- Tavolina të mbuluara me stalaktite pranë liqenit si pasojë e temperaturave esktremisht të ulëta është pamja që na ka "dhuruar" natyra mëngjesin e sotëm nga Pogradeci.

I ftohti i acartë në "bashkëpunim" me ujin kanë krijuar stalaktitet në tavolina dhe vazo lulesh.

Ditët e fundit vendi jonë është përfshirë nga temperaturat e ulëta dhe reshjet e dëborës, duke shkaktuar jo pak probleme në qarkullim në disa zona të caktuara.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, Elezi në Report Tv: Berisha humbi, fitorja nuk ishte meritë e PS! Takimi me deputetët e Bardhit ishte mesazh i gabuar

Zgjedhjet në Kukës, Elezi në Report Tv: Berisha humbi, fitorja nuk ishte meritë e PS! Takimi me deputetët e Bardhit ishte mesazh i gabuar