z

Ndizen dritat e qytetit me rastin e festave të fundvitit, Elbasani merr tjetër pamje (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, qyteti i Elbasanit është zbukuruar akoma më shumë, pas ndezjes së dritave për festat e fundvitit.

Ka qenë kryetari i Bashkisë, Gledian Llatja, që ka ndezur njëkohësisht dritat e qytetit, duke i dhënë një tjetër pamje Elbasanit.

Zbukurimi i qytetit dhe ndezja e dritave ka bërë që shumë qytetarë të dalin dhe të shijojnë këtë atmosferë.

Ora 08:58
Ndizen dritat e qytetit me rastin e festave të fundvitit, Elbasani merr tjetër pamje
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
  • Sondazhi i ditës:

    Javë e përgjakshme, a duhet të ketë një ligj më të ashpër për vrasjet?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Modelja Xhesika Berberi i rindërton shtëpinë familjes nga Ndroqi, Veliaj: Faleminderit nga zemra! Ka njerëz që nuk shajnë e përçajnë, por ndihmojnë (VIDEO)