Në dashuri do të ishte më mirë të mos emocionoheni shumë... horoskopi për ditën e sotme

Në dashuri do të ishte më mirë të mos emocionoheni shumë... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Ditën e shtunë hëna është pak kundër dashurisë në dashuri dhe kërkon një arsyeshmëri më të madhe në sjellje. Nga ana tjetër, në punë mbani larg polemikat e mundshme. Ju rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën nëse duhet të pyesni diçka partnerin tuaj, shtyjeni diskutimin për në fillim të prillit. Për sa i përket punës, duhet të jeni pak të kujdesshëm me financat.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ju keni hënën në anën tuaj, kështu që drita jeshile ndaj emocioneve për t'i ndarë me partnerin tuaj. Mos harroni të rrethoheni me njerëz pozitivë dhe të merrni ndihmë nga ndonjë ekspert financiar në punë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri do të ishte më mirë të mos emocionoheni shumë sepse hëna është përballë dhe nuk ju ndihmon. Në punë ka mundësi të rëndësishme për një ndryshim të madh. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe mezi prisni të lansoni veten në lajme të mrekullueshme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën në dashuri do të ishte më mirë të tregoheshit të kujdesshëm, edhe nëse mund të lindë një ndjenjë e bukur me dikë nga dashi apo shigjetari. Mos dilni përpara në punë tani, por prisni edhe pak.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Në dashuri energjia vazhdon të rritet dhe prej disa ditësh dielli nuk është më përballë. Mund të ketë disa përplasje me një koleg në punë. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u mërzitni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri do të ishte më mirë të mos humbisni zemrën pavarësisht hënës së kundërt. Në punë keni një dëshirë të madhe për të rifilluar dhe mund të filloni ta bëni së shpejti. Ndoshta është koha të shikoni përreth dhe të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën një bashkëpunim i bukur me partnerin rritet në dashuri, ndaj organizoni diçka të këndshme për të bërë së bashku. Në punë, vini bast gjithçka për zgjidhjet dhe harroni konkurrencën e tepërt me të tjerët.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri fundjava premton të jetë e rëndësishme me hënën në shenjën tuaj. Në punë, megjithatë, vazhdoni të fokusoheni në atë projekt të rëndësishëm. Nëse vërtet beson në diçka, jep gjithçka për ta realizuar atë. Askush nuk mund t'ju ndalojë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri ka diçka që ju shqetëson edhe nëse mund të reagoni ashpër ndaj provokimeve. Për sa i përket punës, do të vijë një moment vendimtar përballjeje me shefat dhe kolegët. Zhvilloni idetë tuaja përpara me entuziazëm.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri mbërrijnë emocione të reja, veçanërisht për zemrat e vetmuara. Në punë, nga ana tjetër, ka pak nervozizëm në ajër, por është mirë të mos shqetësoheni shumë për këtë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Aftësia juaj për të vepruar do të shpërblehet, ndaj afrohuni me personin që ju pëlqen. Në punë, Jupiteri në shenjën tuaj sjell lajme të mira. Shijojeni këtë moment. Nuk ndodh gjithmonë dhe do të shihni që shpejt zgjidhet vetë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League