Në dashuri është një moment shumë i mirë, çfarë thonë yjet për ju sot

Në dashuri është një moment shumë i mirë, çfarë thonë yjet për ju sot

Foto ilustruese

Dashi

Të hënën në dashuri jo gjithçka po shkon mirë, por mos u shqetësoni, gjërat së shpejti do të shkojnë më mirë. Ka pak tension në punë, por është më mirë të mos e përkeqësoni pakënaqësinë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Gjatë ditës së hënë në dashuri është një moment shumë i mirë për t'u rikuperuar edhe nëse ka ende shumë për të bërë. Për sa i përket punës, është më mirë të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Dita e hënë do jetë një kohë e emocioneve të mëdha, kështu që nëse jeni ende beqar, shikoni përreth jush. Në punë mbërrijnë zgjidhje për problemet që ju rëndojnë prej kohësh.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

E hëna e dashuria po ecën shumë mirë me një qiell të pastër duke dhuruar një ditë të bukur. Nga ana tjetër, puna pëson një ndalesë të vogël dhe ka ardhur koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të hënën Afërdita po fillon një tranzit të pafavorshëm ndaj kini kujdes nga tensionet në dashuri. Në punë duhet durim por do të arrini të korrni të gjitha frytet që keni mbjellë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Do keni shumë mendime kontradiktore në dashuri, por tani do t'ju duhet të bëni një zgjedhje vendimtare. Në punë ka vështirësi ndaj kushtojini vëmendje. Ju rrezikoni të bëni gabime serioze dhe më pas të pendoheni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të hënën për dashurinë e cila do të ketë një kërcim të madh në cilësi në këtë periudhë. Në punë keni një dëshirë të madhe për ndryshim por tani për tani duhet të presim edhe pak. Nuk është koha e duhur për të ndryshuar ajrin.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të hënën do të mund t'i tregoni dashurinë partnerit tuaj. Në punë, Mërkuri po ju ndihmon të jeni më të vëmendshëm ndaj detajeve. Janë ata që bëjnë diferencën. Përveshni mëngët.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Hëna është e favorshme ndaj shikoni përreth nëse jeni beqar sepse mund të bëni takime të reja interesante. Mund të takoni shpirtin tuaj binjak. Në punë, kjo ditë premton mirë, veçanërisht për ata që punojnë në një mjedis krijues.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Duhet të tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse mund të ketë përplasje për shkak të mosmarrëveshjeve në çift. Në punë ju ktheheni të jeni të fokusuar. Jupiteri ju jep një dorë të bukur. Me pak fjalë, përveshni mëngët dhe tregoni se nga çfarë jeni krijuar.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të hënën do keni hënën e kundërt ndaj përpiquni të shmangni debatet për partnerin tuaj. Në punë ka pavendosmëri, jeni gjithnjë e më të bindur se duhet të ndryshoni sektor. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të gjitha takimet e reja të kësaj periudhe janë premtuese. Në punë, shikoni mirë përreth dhe kuptoni se kush është në krahun tuaj, veçanërisht në funksion të bashkëpunimeve të ardhshme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë